TKD 53. Kütüphane Haftası Programı

53. Kütüphane aftası 27 Mart-2 Nisan tarihleri arasında “Üçüncü Mekan Kütüphaneler: Yeni Roller, Yeni Yaklaşımlar” temasıyla kutlanacak.

Türk Kütüphaneciler Derneği Genel Merkezi 53. Kütüphane Haftası afişini aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://drive.google.com/…/0BzdRIsDzvcI8QnF6SzhRWnh0aG8/view

Türk Kütüphaneciler Derneği Genel Merkezi ve Ankara Şubesi tarafından 53. Kütüphane Haftası kutlamaları kapsamında Ankara’da Uluslararası katılımlarla beş günlük bir program düzenlenmiştir.
53. Kütüphane Haftası programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://drive.google.com/…/0BzdRIsDzvcI8UUZ3djZQUHdZa1E/view

Etkinliklerin Yapılacağı Yer: Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 50. Yıl Salonu Tandoğan’dır.

Geleneksel olarak düzenlediğimiz 81 İlde Kitap Okuyoruz etkinliği 6. yılında. Toplumun ilgisini çeken, basında geniş yer bulan okuma etkinliğimizi bu yıl “İNSAN HER YERDE OKUR” temasıyla haftanın üçüncü günü olan 29 Mart Çarşamba günü 12.30-13.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

81 İl Valiliğine etkinlik hakkında bilgilendirme ve izin yazıları gönderilmiştir.

(Güvenlik nedeniyle meydanlarda, açık alanlarda okuma etkinliği gerçekleştiremeyen yerlerde, kütüphane bahçelerinde, kütüphane önlerinde, kütüphane merdivenlerinde, kütüphane iç mekanlarında, üniversite kampuslarında, okul bahçelerinde gerçekleştirebilirsiniz)

81 İlde Kitap Okuyoruz etkinliğimizin görselleri önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşılacaktır.

İllerde ve ilçelerde kütüphane haftası hazırlıkları yapan tüm kurumlara, meslektaşlarımıza kolaylık ve başarı dileriz.

Türk Kütüphaneciler Derneği olarak her zaman destek ve işbirliğine hazırız.

53. Hafta programını birlikte kutladığımız; Üniversite ve Araştırma Kütüphanecileri Derneği’ne (ÜNAK), Okul Kütüphanecileri Derneği (OKD) detsek ve işbirliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

53. Kütüphane Haftası kutlama programımıza sponsor olarak destekleyen firmalara, etkinliklerde ev sahipliği yapan Ankara Üniversitesi’ne hafta programında konuşmacı olacak değerli konuklarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

53. Kütüphane Haftası kapsamında ülke genelinde gerçekleşecek tüm etkinliklere meslektaşlarımızın sahip çıkmasını ve aktif katılımını diliyoruz.

TKD 53. Kütüphane Haftası ProgramıYorum Yap